Hedzer Pathuis wint Publiek Denken Top 100 Beste Ambtenaar; volledige Top 100 bekend

Hedzer Pathuis is de winnaar van de PD Top 100 Beste Ambtenaar van het Jaar 2017 (foto: Carine Hekker). Dat heeft juryvoorzitter Jantine Kriens , algemeen directeur VNG), vanavond bekendgemaakt tijdens een feestelijke bijeenkomst in de statenzaal van het Gouvernement van Limburg. Volgens de jury heeft Pathuis, projectmanager Stationsgebied van de gemeente Utrecht, met de recente aanbesteding van Wonderwoods in Utrecht iets nieuws laten zien: een breed en open opgezette tender waarbij gestuurd is op kwaliteit. Een plan dat bijdraagt aan gezond stedelijk leven. Wonderwoods omvat twee torens waarin plaats is om te wonen en te werken, en die er uitzien als een verticaal bos. Bovendien is hij iemand zonder pretenties, die ondertussen ongemerkt de regie voert over een aantal cruciale stedelijke projecten.

De tweede plaats in de PD Top 100 gaat naar Ruud Meijer, gebiedsverbinder Waarderpolder bij de gemeente Haarlem. De derde plaats is voor Merit Clocquet, beleidsadviseur en programmamanager Techniekpact bij het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Maurice Hoekman, regisseur kerngericht werken en participatie bij de gemeente Nissewaard, is de winnaar van de PD Top 100 Publieksprijs. Hij heeft de meeste stemmen weten te verzamelen.

Behalve Jantine Kriens hebben in de jury zitting: Olav Welling (ministerie van BZK, directeur Ambtenaar en Organisatie), Hans Goedhart (voorzitter van de Kring van Provinciesecretarissen en secretaris van de provincie Utrecht), Jaap Uijlenbroek (directeur-generaal Belastingdienst), Arjan van Gils (gemeentesecretaris Amsterdam), Peter Reesink (ministerie van Defensie, hoofddirecteur Personeel), Eveline de Kruijk (secretaris-directeur van Waterschap Drents Overijsselse Delta) en de winnaar van vorig jaar Sabine Kern.

De volledige Publiek Denken Top 100 Beste Ambtenaar van het Jaar

1. Hedzer PathuisGemeente UtrechtProjectmanager
2. Ruud MeijerGemeente HaarlemGebiedsverbinder Waardepolder
3. Merit ClocquetMinisterie van Economische Zaken en KlimaatSenior Beleidsmedewerker en Programmamanager Techniekpact
4. Alex PeetersGemeente BeeselBeleidsmedewerker cultuur en welzijn
5. Diana NijlandGemeente BronckhorstTeamleider cluster participatie
6. Marc van RoosmalenRijksvastgoedbedrijfSenior Architect
7. Paul van VelzenSSC-ICTTeamleider SAP
8. Nurullah GerdanGemeente HaarlemmermeerSenior Beleidsadviseur duurzame ruimtelijke en economische ontwikkeling
9. Ruud BruggemanImmigratie- en NaturalisatiedienstMedewerker verwerken en behandelen en Lean Specialist
10. Maurice HoekmanGemeente NissewaardRegiseur kerngericht werken en participatie
11. Tony van der TogtMinisterie van Binnenlandse Zaken en KoninkrijksrelatiesRegievoerder Informatiebeveiliging I&I
12. Arjan van NassauRijkswaterstaatGNA adviseur, Hoofdverkeersleider en VTS manager
13. Anilduth GhisaiGemeente AmsterdamHandhaver openbaar vervoer
14. Yvette SmeetsGemeente Gilze en RijenBeleidsmedewerker jeugd
15. Willy RoversGemeente Gemert-BakelSeniormedewerker BV/Gegevens- en applicatiebeheer BRP
16. Ben HutubessyGemeente HaarlemHoofdbode
17. Jaap MalcontentGemeente Etten-LeurAdviseur integrale veiligheid
18. Antje JordanProvincie Zuid-HollandProjectleider windenergie
19. Jorien StolwijkGemeente BerkellandSecretaris concern opdrachtgevers overleg
20. Corien BeekmanGemeente WoerdenMedewerker begraafplaatsen
21. Colette ColléGemeente OverbetuweCommunicatiemedewerker
22. Doesjka MajdandzicGemeente ApeldoornStedebouwkundige
23. Mounir SouirtiRijks Beveiligings OrganisatieOperationeel manager
24. Nanda BroedersGemeente ZaanstadProcesadviseur
25. Nick TamerisGemeente NissewaardProgrammacoordinator combinatiefunctionarissen
26. Chantal van LieflandGemeente HaarlemSenior accountmanager jeugd
27. Hellen VeldersGemeente AmsterdamSportmakelaar/Adviseur sport in de openbare ruimte
28. Dennis RobbenBZK/UBR/Haagse InkoopsamenwerkingCategoriemanager vervoer
29. Annelies GoossensMijnGemeenteDichtbijConsulent bijzondere bijstand, minimaregelingen, WMO en leerlingenvervoer
30. Jos BettenGemeente Noord en Midden DrentheMedewerker administratieve ondersteuning en applicatiebeheerder
31. Laura VisProvincie Zuid-HollandInnovation officer
32. Martin VerweijProvincie UtrechtProgrammacontroller
33. Anne-Miek van HoutumGemeente BestMedewerkster Div-SoZa
34. Dennis van der TolGemeente de BiltCiviele werken, technisch medewerker
35. Cedric FurrInspectie Veiligheid en JustitieSenior inspecteur
36. Manon OstendorfGemeente Etten-LeurTeamleider communicatie, veiligheid en secretariaat
37. Harry CoffengGemeente AmsterdamSenior handhavingsspecialist dienst werk & inkomen
38. Koen van der VoornInspectie Sociale Zaken en WerkgelegenheidCommunicatie adviseur
39. Kim LeegwaterGemeente SchagenProjectleider
40. Esmé van der ZijdeRDWAdviseur bedrijfsvoering en ondersteuning
41. Yolande van der MeulenProvincie Noord BrabantDirecteur cluster natuur, water en milieu
42. Victor van den BergWaterschap Brabantse DeltaSenior beleidsmedewerker
43. Yousuf YousufiGemeente ZaanstadAdviseur omgevingsrecht
44. Inge StoelhorstMinisterie van VWSCoördinator voedselveiligheid
45. Marleen ClaassenGemeente EindhovenGebiedsanalist
46. Hylke KapaanMinisterie van Volksgezondheid, Welzijn en SportFunctioneel beheerder
47. Erik BrouwersProvincie Zuid-HollandHoofd (bureau) subsidies
48. Eli van der HeideMinisterie van Volksgezondheid, Welzijn en SportSenior beleidsadviseur
49. Victor SchaapMinisterie van Binnenlandse Zaken en KoninkrijksrelatiesStrategisch adviseur
50. Wilma van HunnikMinisterie van Onderwijs, Cultuur en WetenschapAmbtelijk secretaris
51. Josh BenninkProvincie UtrechtVerkeerskundig adviseur
52. Debra KasbergenGemeente WoerdenJuridisch adviseur
53. Said BeraichGemeente Alphen aan de RijnHandhaving
54. Emiel RoodenburgGemeente BorseleMedewerker interne zaken
55. Grietje TammengaProvincie DrentheBeleidsmedewerker
56. Paulien LuimesGemeente AmsterdamRegisseur zorg en welzijn
57. Gerard DarwinkelMinisterie van Volksgezondheid, Welzijn en SportChauffeur
58. Tami van GilstRijkswaterstaat, Centrale InformatievoorzieningManager projectbeheersing
59. Merel van WeelMinisterie van Binnenlandse Zaken en KoninkrijksrelatiesProjectmanager WNRA
60. Petrouchka den DunnenProvincie Zuid-HollandHoofd infrastructuur
61. Agnes van GaalenGemeente Alphen aan den RijnCommunicatieadviseur
62. Anna van der NaatenGemeente SchagenStrategisch zorginkoper
63. Veronique KaiserWaterschap Drents Overijsselse DeltaProjectmanager
64. Paul LutgensGemeente ApeldoornRegisseur omgevingsvergunningen
65. Yassir ChandoudiGemeente AmsterdamBouwplantoetser
66. Diana GeersBelastingdienst/DouaneE-functionaris landelijk fraudeteam Douane
67. Frank MauritsGemeente Alphen aan den RijnDramaturg openbare ruimte
68. Ed van DuinenGemeente AmsterdamTechnische mederwerker
69. Angela van KranenburgGemeente NissewaardKlantmanager inkomen
70. Paulo Alexandre Fonseca Carvalho da SilvaMinisterie van Binnenlandse Zaken en KoninkrijksrelatiesMedewerker ICT/Techniek/Inf.beh./DIV
71. Bob HoutkampProvincie Zuid-HollandProjectmanager
72. Brian PostmaMinisterie van Justitie en VeiligheidStrategisch leveranciersmanager
73. Dick RijbroekGemeente HaarlemFacilitair medewerker
74. Erica SchoutenMinisterie van Buitenlandse ZakenAmbassadeur Australië
75. Vincent AnkerGemeente EindhovenGebiedscoördinator
76. Jan-Kees van ElderenGemeente NissewaardBeleidsmedewerker verkeer en vervoer
77. Joyce HudepohlActiecentrum Veiligheid & ZorgOffice manager
78. Rik MerkGemeente NissewaardCombinatiefunctionaris/ Teamcoordinator
79. Melvin BoerleiderGemeente AmsterdamICT test manager
80. Patrick WalravensGemeente EindhovenGebiedscoördinator
81. Lya LauwrierDienst Uitvoering OnderwijsService kantoor medewerker
82. Jack SandifortMininsterie van Binnenlandse Zaken UBR|IPKDManager IPKD, afdeling koerier & transport
83. Yvonne SpeelmanGemeente Borger-OdoornMedewerker KCC
84. Robert JansGemeente OssSociaal werker team Oss-West
85. Harald van OostrumMinisterie van Economische Zaken en KlimaatAdviseur bedrijfsvoering
86. Marlous BruntinkGemeente HaaksbergenProcesregisseur zorg en veiligheid
87. Arnoud van NielMinisterie van Onderwijs, Cultuur en WetenschapIntrusion detection officer
88. Kevin MaulanyGemeente ApeldoornAdministratief medewerker vastgoed
89. Arie DijkhuizenGemeente Leidschendam-VoorburgToezichthouder openbare ruimte en BOA
90. Michel KustersGemeente BestAfdelingsmanager beheer
91. Yvonne NorbruisCentraal Justitieel IncassobureauMedewerker verwerken
92. Yuul BergmansPI SittardMedior complexbeveiliger
93. Elroy BurgerSEDMedewerker financieel beheer
94. George GenglerGemeente BellingweddeBeleidsmedewerker ruimte
95. Jan SijtsmaGemeente TytsjerksteradielBeleidsmedewerker economische zaken
Teruggetrokken
Teruggetrokken
Teruggetrokken
Teruggetrokken
Teruggetrokken

Reageer

*

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *